O nas

Poznaj lepiej Cremo

Mistrzowskie receptury

Mistrzowskie receptury

Marek Moskwa

Właściciel i twórca cukierni Cremo.

To od niego wszystko się zaczęło. Marek zaczął praktykę cukierniczą jako uczeń w cukierni Victoria na Gdańskim Chełmie w 1997 r. W 2000 r. uzyskał tytuł czeladnika w zawodzie cukiernik. Pracując w Polsce między innymi jako szef cukierni na PGE Arena Gdańsk czy restauracji Goldwasser, ale również za granicą w Angielskim Stamford w hotelu The George Hotel of Stamford który jest najstarszym hotelem w Wielkiej Brytanii. W 2018 roku zdał egzamin mistrzowski z wynikiem celujący, uzyskując tym samym tytuł mistrza cukiernictwa. Poza tym uczestnik wielu konkursów w Polsce i za Granicą, trener w międzynarodowej szkole sztuki kulinarnej Ashanti w Łodzi, gdzie prowadzi szkolenia z cukiernictwa. Sędzia w konkursach cukierniczych w Polsce i Europie.

Autorska cukiernia

AUTORSKA CUKIERNIA

Swoje doświadczenia i pomysły Marek przeniósł na autorską cukiernię. Na jej miejsce wybrał Pruszcz Gdański, swoje rodzinne miasto. Cukiernia Cremo mieści się w centrum miasta, przy ulicy Wita Stwosza 16. Na miejscu można skosztować pełnej oferty Cremo: monoporcji, croissantów, tart, lodów rzemieślniczych, a także pysznej kawy oraz herbaty i świeżo przygotowywanych lemoniad. Można też odebrać wcześniej zamówiony tort, lub kupić na miejscu z spośród dostępnych smaków.

wesela
torty
lody
monoporcje
ciasta
słodki stół

Autorska Cukiernia Cremo to ciepłe, kameralne miejsce, w którym mamy nadzieję, że miło spędzisz czas. Zapraszamy zarówno solo, jak i w gronie bliskich osób. 

Zamówienie na najbliższy dzień

Większość naszych wyrobów wykonywanych jest na indywidualne zamówienie, dlatego wymagamy składania zamówień co najmniej 48h przed planowaną datą realizacji.

Jeśli potrzebujesz pilnie tortu lub deseru, zadzwoń i dowiedz się co moglibyśmy wykonać najszybciej.