O Cremo

O CREMO

Najlepsze Lody rzemieślnicze
w Polsce 2023

MISTRZOSTWO

Lody rzemieślnicze to niewątpliwie jeden z Naszych największych atutów, latami uczyliśmy się trudnej sztuki lodziarskiej i opanowaliśmy ją w najdrobniejszych szczegółach. Każdy element naszych lodów jest wykonywany przez Nas, nie stosujemy pół produktów ani wyrobów gotowy dla Nas prawdziwe rzemiosło jest wtedy kiedy przygotujemy lody od początku do końca sami.

IMG_2722
IMG_2315

Efektem Naszej Pasji i ciągłego doskonalenia kunsztu rzemieślniczego lodziarstwa jest zdobycie w tym roku Lodziarskich mistrzostw Polski w kategorii Lodziarstwo rzemieślnicze. Jak by tego było mało zdobyliśmy aż pięć pierwszych miejsc z czego jesteśmy niezwykle dumni i możemy się pochwalić że mamy:

  • Najlepsze lody czekoladowe
  • Najlepsze Lody waniliowe
  • Najlepsze lody autorskie – czyli lody z kwiatów czarnego bzu
  • Najlepszy sorbet – czyli ekologiczny rokitnik z morelą
  • Najlepszy deser lodowy

Cały trud i ciężka praca włożona w stworzenie mistrzowskich smaków dała nam przepustkę do reprezentowania Polski w Lodowych mistrzostwach świata we Włoskim Rimini w 2023 r. Jeżeli jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z Nami zapraszamy do kontaktu, poznaj Naszą ofertę na mistrzowskie Lody w sezonie 2023.

Skosztuj lodów

Jest nam niezwykle miło zaprosić Państwa do osobistego spróbowania mistrzowskich lodów autorstwa naszego szefa, Marka Moskwy. W okresie letnim wózek z lodami Cremo znajduje się na Głównym Mieście w Gdańsku, przy ul. Długiej 82, nieopodal Restauracji Pan Papuga. Oferujemy lody w różnych, zaskakujących smakach, bazujących m. in. na świeżych, sezonowych owocach i warzywach. Nasz wózek znajdziecie w godzinach 10:00 – 20:00. Koniecznie musicie też odwiedzić nowopowstały lokal w Pruszczu Gdańskim, autorską cukiernię Cremo Marka Moskwy.

Zamówienie na najbliższy dzień

Większość naszych wyrobów wykonywanych jest na indywidualne zamówienie, dlatego wymagamy składania zamówień co najmniej 48h przed planowaną datą realizacji.

Jeśli potrzebujesz pilnie tortu lub deseru, zadzwoń i dowiedz się co moglibyśmy wykonać najszybciej.